начало > в. Главен счетоводител > 2018 > бр. 10, 16 - 31 май 2018 г. > Облагане на доходите от дивиденти
в. Главен счетоводител
бр. 10, 16 - 31 май 2018 г.


За да четете този материал, моля, въведете Вашата парола за достъп.

Ако не сте наш абонат, заявете БЕЗПЛАТНА ТЕСТОВА ПАРОЛА.

Облагане на доходите от дивиденти

Лорета Цветкова, данъчен експерт

   В бр. 5 от 2018 г. на сп. "Форум на счетоводителя" Лорета Цветкова, данъчен експерт, отговаря на въпроса: Как се облагат доходите от дивиденти?
На основание чл. 38, ал. 1 от ЗДДФЛ, с окончателен данък се облагат облагаемите доходи от ...