начало > сп. Български законник > 2021 > бр. 10 от 2021 г. > Заем от ЕООД към физическо лице – с...
сп. Български законник
бр. 10 от 2021 г.

Заем от ЕООД към физическо лице – собственик

Отговаря Иван МИНЧЕВ – данъчен експерт

   Въпрос: Собственик съм на ЕООД. Фирмата ще ми предостави заем в размер на 30 000 лева. Трябва ли да има сключен договор за заем? Аз като физическо лице трябва ли да подавам декларация по чл. 50 за 2021 г. и да декларирам получения заем?

&n...

 
Този материал е достъпен за абонатите на
сп. Български законник
бр. 10 от 2021 г.

Ако вече сте наш абонат, моля,
въведете Вашата парола за достъп:


За да четете този и всички останали наши материали,
разгледайте вариантите ни за
АБОНАМЕНТ


Списание

Български
законник


Вестник
Седмичен
законник

Вестник
Главен
счетоводител

Счетоводна
система

Експертис