начало > в. Главен счетоводител > 2009 > бр. 23, 1 - 15 декември 2009 г. > Покупка на стока от страна извън ЕС
в. Главен счетоводител
бр. 23, 1 - 15 декември 2009 г.

Покупка на стока от страна извън ЕС

Илия Николов – данъчен експерт

   Какво е данъчното облагане с ДДС при покупка на стока от страна извън ЕС, като българската фирма не е регистрирана по ЗДДС?
Покупката на стоки от доставчик извън Общността се третира от ЗДДС като внос и се облага по реда на чл. 54 - 61 от ЗДДС....

 
Този материал е достъпен за абонатите на
в. Главен счетоводител
бр. 23, 1 - 15 декември 2009 г.

Ако вече сте наш абонат, моля,
въведете Вашата парола за достъп:


За да четете този и всички останали наши материали,
разгледайте вариантите ни за
АБОНАМЕНТ


Списание

Български
законник


Вестник
Седмичен
законник

Вестник
Главен
счетоводител

Специализирани
семинари

2020 / 2021


АБОНАМЕНТ С ОТСТЪПКИ!