начало > в. Седмичен законник > 2014 > бр. 30, 1 - 7 септември 2014 г. > Едностранно увеличение на заплатата...
в. Седмичен законник
бр. 30, 1 - 7 септември 2014 г.

Едностранно увеличение на заплатата от работодателя

Отговаря Гошо МУШКАРОВ - д-р по икономика

   При едностранно увеличение на заплатата от страна на работодателя задължително ли е това да се оформи с допълнително споразумение?

   Съгласно чл. 118, ал. 3 от КТ работодателят има право по своя преценка едностранно да увеличава...

 
Този материал е достъпен за абонатите на
в. Седмичен законник
бр. 30, 1 - 7 септември 2014 г.

Ако вече сте наш абонат, моля,
въведете Вашата парола за достъп:


За да четете този и всички останали наши материали,
разгледайте вариантите ни за
АБОНАМЕНТ

Български
законник


Седмичен
законник


Главен
счетоводител


Експертис