начало > в. Седмичен законник > 2014 > бр. 37, 20 - 26 октомври 2014 г. > Дължи ли се лихва върху имуществена...
в. Седмичен законник
бр. 37, 20 - 26 октомври 2014 г.

Дължи ли се лихва върху имуществената санкция

Анелия Маркова, съдия

   В бр. 9 от 2014 г. на в. “Счетоводна и данъчна практика”, Анелия Маркова, съдия, дава отговор на въпроса: Дължи ли се лихва върху имуществената санкция?

   Глобите и имуществените санкции са публич­ни вземания - чл. 162, ал. 2, т...

 
Този материал е достъпен за абонатите на
в. Седмичен законник
бр. 37, 20 - 26 октомври 2014 г.

Ако вече сте наш абонат, моля,
въведете Вашата парола за достъп:


За да четете този и всички останали наши материали,
разгледайте вариантите ни за
АБОНАМЕНТ


Списание

Български
законник


Вестник
Седмичен
законник

Вестник
Главен
счетоводител

Счетоводна
система

Експертис