начало > в. Главен счетоводител > 2018 > бр. 10, 16 - 31 май 2018 г. > Облагане на доходите от дивиденти
в. Главен счетоводител
бр. 10, 16 - 31 май 2018 г.

Облагане на доходите от дивиденти

Лорета Цветкова, данъчен експерт

   В бр. 5 от 2018 г. на сп. "Форум на счетоводителя" Лорета Цветкова, данъчен експерт, отговаря на въпроса: Как се облагат доходите от дивиденти?
На основание чл. 38, ал. 1 от ЗДДФЛ, с окончателен данък се облагат облагаемите доходи от ...

 
Този материал е достъпен за абонатите на
в. Главен счетоводител
бр. 10, 16 - 31 май 2018 г.

Ако вече сте наш абонат, моля,
въведете Вашата парола за достъп:


За да четете този и всички останали наши материали,
разгледайте вариантите ни за
АБОНАМЕНТ

Български
законник


Седмичен
законник


Главен
счетоводител


Експертис