начало > в. Седмичен законник > 2020 > бр. 6, 10 - 16 февруари 2020 г. > КТД при вливане на едно предприятие...
в. Седмичен законник
бр. 6, 10 - 16 февруари 2020 г.

КТД при вливане на едно предприятие в друго

Отговаря Гошо МУШКАРОВ - д-р по икономика

   Предприятие “А” се влива в предприятие “В”, като и в двете има колективни трудови договори. Кой КТД се прилага към работниците от предприятие “А” след промяната?

   Разпоредбата на чл. 55, ал. 2 от КТ сочи, че в случаите на смяна...

За да четете този материал, моля, въведете Вашата парола за достъп:

Ако не сте наш абонат, разгледайте вариантите за АБОНАМЕНТ.