начало > в. Седмичен законник > 2020 > бр. 25, 22 - 28 юни 2020 г. > Обезщетения при пенсиониране след н...
в. Седмичен законник
бр. 25, 22 - 28 юни 2020 г.

Обезщетения при пенсиониране след непълен работен месец

Отговаря Гошо МУШКАРОВ - д-р по икономика

   През последния месец преди пенсионирането ползвах 10 дни платен годишен отпуск. Как това ще се отрази при определяне на обезщетението по чл. 222, ал. 3 от КТ?

   Обезщетението по чл. 222, ал.3 от КТ се дължи при прекратяване на т...

 
Този материал е достъпен за абонатите на
в. Седмичен законник
бр. 25, 22 - 28 юни 2020 г.

Ако вече сте наш абонат, моля,
въведете Вашата парола за достъп:


За да четете този и всички останали наши материали,
разгледайте вариантите ни за
АБОНАМЕНТ

Български
законник


Седмичен
законник


Главен
счетоводител


Експертис