начало > в. Седмичен законник > 2021 > бр. 17, 3 - 16 май 2021 г. > Правото на данъчен кредит при отдав...
в. Седмичен законник
бр. 17, 3 - 16 май 2021 г.

Правото на данъчен кредит при отдаването под наем на сграда или на част от нея за жилище на физическо лице, което не е търговец

Отговаря проф. д-р Али ВЕЙСЕЛ - д.е.с., рег. одитор

   Фирма преотдава под наем апартаменти за жилищни нужди на физически лица, не начисляваме ДДС съгласно чл. 45, ал. 4 ЗДДС. Имаме ли право на данъчен кредит за ремонта на тези апартаменти?

   В чл. 45, ал. 4 от Закона за данък върху...

 
Този материал е достъпен за абонатите на
в. Седмичен законник
бр. 17, 3 - 16 май 2021 г.

Ако вече сте наш абонат, моля,
въведете Вашата парола за достъп:


За да четете този и всички останали наши материали,
разгледайте вариантите ни за
АБОНАМЕНТ


Списание

Български
законник


Вестник
Седмичен
законник

Вестник
Главен
счетоводител

Счетоводна
система

Експертис