начало > в. Главен счетоводител > 2009 > бр. 10, 16 - 31 май 2009 г. > № 94В-1982-1 от 08.01.2009 г. Относ...
в. Главен счетоводител
бр. 10, 16 - 31 май 2009 г.

РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ
№ 94В-1982-1 от 08.01.2009 г. Относно: Обучение в комсомолска школа зачита ли се за трудов стаж

НАЦИОНАЛЕН ОСИГУРИТЕЛЕН ИНСТИТУТ

   ОТНОСНО: От 15.09.1974 г. до 30.06. 1975 г. бях изпратена на обучение в Централната комсомолска школа "Г. Димитров" при ЦК на ДКМС. Интересува ме зачита ли се този период на обучение за трудов стаж при пенсиониране?
На основание § 9, ...

 
Този материал е достъпен за абонатите на
в. Главен счетоводител
бр. 10, 16 - 31 май 2009 г.

Ако вече сте наш абонат, моля,
въведете Вашата парола за достъп:


За да четете този и всички останали наши материали,
разгледайте вариантите ни за
АБОНАМЕНТ


Списание

Български
законник


Вестник
Седмичен
законник

Вестник
Главен
счетоводител

Счетоводна
система

Експертис