начало > в. Седмичен законник > 2009 > бр. 15, 20 - 26 април 2009 г. > Третиране по ЗДДФЛ на обезщетенията...
в. Седмичен законник
бр. 15, 20 - 26 април 2009 г.

Третиране по ЗДДФЛ на обезщетенията по чл. 222 от КТ

Отговаря Лорета ЦВЕТКОВА - данъчен експерт

   Въпрос: Облагат ли се с данък по ЗДДФЛ обезщетенията по чл. 222, ал. 2 и 3 от КТ?

   Отговор: Най-вероятно въпросът Ви касае обезщетенията по чл. 222, ал. 2 и 3 от Кодекса на труда (КТ). На това основание:
- при прекратяван...

 
Този материал е достъпен за абонатите на
в. Седмичен законник
бр. 15, 20 - 26 април 2009 г.

Ако вече сте наш абонат, моля,
въведете Вашата парола за достъп:


За да четете този и всички останали наши материали,
разгледайте вариантите ни за
АБОНАМЕНТ


Списание

Български
законник


Вестник
Седмичен
законник

Вестник
Главен
счетоводител

Счетоводна
система

Експертис