начало > в. Главен счетоводител > 2009 > бр. 12, 16 - 30 юни 2009 г. > Издаване на медицинско свидетелство
в. Главен счетоводител
бр. 12, 16 - 30 юни 2009 г.

Издаване на медицинско свидетелство

Експертис

   Здравноосигурено лице, което няма задължения към здравната каса, трябва ли да заплаща издаването на медицинско свидетелство за постъпване на работа от личния лекар и каква е цената на услугата?
Съгласно чл. 118, ал. 1 от Националния рамков дого...

 
Този материал е достъпен за абонатите на
в. Главен счетоводител
бр. 12, 16 - 30 юни 2009 г.

Ако вече сте наш абонат, моля,
въведете Вашата парола за достъп:


За да четете този и всички останали наши материали,
разгледайте вариантите ни за
АБОНАМЕНТ


Списание

Български
законник


Вестник
Седмичен
законник

Вестник
Главен
счетоводител

Счетоводна
система

Експертис