начало > в. Главен счетоводител > 2010 > бр. 7, 1 - 15 април 2010 г. > Допълнително възнаграждение с посто...
в. Главен счетоводител
бр. 7, 1 - 15 април 2010 г.

Допълнително възнаграждение с постоянен характер за работа с неквалифицирана информация

Експертис

   Полага ли се допълнително възнаграждение с постоянен характер за работа с некласифицирана информация и взема ли се предвид при опре¬деляне размера на обезщетението на работника за неизползван отпуск при пенсиониране?
Съгласно чл. 17, ал. 1, т. ...

 
Този материал е достъпен за абонатите на
в. Главен счетоводител
бр. 7, 1 - 15 април 2010 г.

Ако вече сте наш абонат, моля,
въведете Вашата парола за достъп:


За да четете този и всички останали наши материали,
разгледайте вариантите ни за
АБОНАМЕНТ


Списание

Български
законник


Вестник
Седмичен
законник

Вестник
Главен
счетоводител

Счетоводна
система

Експертис