начало > в. Седмичен законник > 2010 > бр. 19, 17 - 23 май 2010 г. > ДАНЪЧНИ АМОРТИЗАЦИИ
в. Седмичен законник
бр. 19, 17 - 23 май 2010 г.

ДАНЪЧНИ АМОРТИЗАЦИИ

Отговаря ст.н.с. д-р Живко БОНЕВ - д.е.с.

   Имам актив - машина, придобит през 02.2009 г., но не е въвеждан в експлоатация, ще се въвежда през 2010 г. Въпросът ми е за 2009 г. трябва ли да му се начисляват данъчни амортизации?

   Съгласно чл. 58, ал. 1 от ЗКПО, начисляване...

 
Този материал е достъпен за абонатите на
в. Седмичен законник
бр. 19, 17 - 23 май 2010 г.

Ако вече сте наш абонат, моля,
въведете Вашата парола за достъп:


За да четете този и всички останали наши материали,
разгледайте вариантите ни за
АБОНАМЕНТ


Списание

Български
законник


Вестник
Седмичен
законник

Вестник
Главен
счетоводител

Счетоводна
система

Експертис