начало > в. Седмичен законник > 2012 > бр. 25, 25 юни - 1 юли 2012 г. > Трудовоправни отношения със заместн...
в. Седмичен законник
бр. 25, 25 юни - 1 юли 2012 г.

Трудовоправни отношения със заместника при уволнение на титуляря

Гошо МУШКАРОВ - д-р по икономика

   Въпрос: Прекратяват ли се трудовоправните отношения със заместника по чл. 68, ал. 1, т. 3 от КТ при прекратяване на трудовия договор с титуляря?

   Отговор: Трудовият договор по чл. 68, ал. 1, т. 3 от КТ се сключва за заместване ...

За да четете този материал, моля, въведете Вашата парола за достъп:

Ако не сте наш абонат, разгледайте вариантите за АБОНАМЕНТ.