начало > сп. Български законник > 2011 > бр. 8, Август 2011 г. > Издаване на фактура за задължително...
сп. Български законник
бр. 8, Август 2011 г.

Издаване на фактура за задължително авансово плащане

Отговаря Ивайло КОНДАРЕВ – данъчен консултант

   Въпрос: Фирма е регистрирана по ДДС. Има получен аванс за бъдеща доставка на стока в трета страна, т.е. Америка. Задължително ли е издаването на фактура за полученото авансово плащане?

   Отговор: На основание чл. 113, ал. 1 от З...

 
Този материал е достъпен за абонатите на
сп. Български законник
бр. 8, Август 2011 г.

Ако вече сте наш абонат, моля,
въведете Вашата парола за достъп:


За да четете този и всички останали наши материали,
разгледайте вариантите ни за
АБОНАМЕНТ

Български
законник


Седмичен
законник


Главен
счетоводител


Експертис