начало > в. Седмичен законник > 2013 > бр. 41, 18 - 24 ноември 2013 г. > Удържане на заплата поради престой
в. Седмичен законник
бр. 41, 18 - 24 ноември 2013 г.

Удържане на заплата поради престой

Отговаря Гошо МУШКАРОВ - д-р по икономика

   Редно ли е първо да ми се удържат пари по чл. 268, ал. 2 от КТ и впоследствие след 2 дни да ме уведомят със заповед, че ще го направят?

  
В съответствие с чл. 268, ал. 2 от КТ при престой по вина на работника или служител...

 
Този материал е достъпен за абонатите на
в. Седмичен законник
бр. 41, 18 - 24 ноември 2013 г.

Ако вече сте наш абонат, моля,
въведете Вашата парола за достъп:


За да четете този и всички останали наши материали,
разгледайте вариантите ни за
АБОНАМЕНТ

Български
законник


Седмичен
законник


Главен
счетоводител


Експертис