начало > сп. Български законник > 2015 > бр. 8, Август 2015 г. > Деклариране на непогасени парични з...
сп. Български законник
бр. 8, Август 2015 г.

Деклариране на непогасени парични заеми, получени преди повече от 5 години

Отговаря Лорета ЦВЕТКОВА – данъчен консултант

   Въпрос: Физическо лице има непогасени заеми към юридическо лице, получени преди повече от 5 години. За тези остатъци - над 40 000 лв., има ли изискване да бъдат някъде декларирани?

   Отговор: На основание чл. 50, ал. 1, т. 5 от ...

За да четете този материал, моля, въведете Вашата парола за достъп:

Ако не сте наш абонат, разгледайте вариантите за АБОНАМЕНТ.