начало > в. Седмичен законник > 2016 > бр. 25, 4 - 10 юли 2016 г. > Зачитане на времето за специализаци...
в. Седмичен законник
бр. 25, 4 - 10 юли 2016 г.

Зачитане на времето за специализация на лекар с оглед придобиване на право на парично обезщетение за бременност и раждане

Отговаря Нели ВАНГЕЛОВА - държавен експерт по осигуряването в НОИ

   Зачита ли се времето за специализация на лекар специализант за осигурителен стаж с оглед придобиване право на парично обезщетение за бременност и раждане?
Разпоредбата на чл. 48а от Кодекса за социално осигуряване (КСО) изисква за придобиване п...

 
Този материал е достъпен за абонатите на
в. Седмичен законник
бр. 25, 4 - 10 юли 2016 г.

Ако вече сте наш абонат, моля,
въведете Вашата парола за достъп:


За да четете този и всички останали наши материали,
разгледайте вариантите ни за
АБОНАМЕНТ


Списание

Български
законник


Вестник
Седмичен
законник

Вестник
Главен
счетоводител

Счетоводна
система

Експертис