начало > в. Седмичен законник > 2018 > бр. 1, 8 - 14 януари 2018 г. > Допълнително възнаграждение за обра...
в. Седмичен законник
бр. 1, 8 - 14 януари 2018 г.


Допълнително възнаграждение за образователна степен за времето на платения годишен отпуск

Отговаря Гошо МУШКАРОВ - д-р по икономика

   Дължи ли се допълнителното възнаграждение за образователна степен “доктор” за времето, през което служителят ползва платен годишен отпуск?

   В съответствие с чл. 177 от КТ за времето на платения годишен отпуск работодателят запл...

ВТОРИ СПЕЦИАЛИЗИРАН СЕМИНАР, засягащ всички важни новости в
ЗАЩИТАТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ
GDPR за счетоводители
Лектор: адв. д-р Ирена Георгиева
Дата и място: 15 май 2018 г.*, София
Тема: Основни проблеми на съответствието на счетоводната дейност и услуги с новия Общ регламент за защита на личните данни
Предлага се:
Участие на място | Пълен видеозапис