начало > в. Седмичен законник > 2018 > бр. 5, 5 - 11 февруари 2018 г. > Размер на платения годишен отпуск п...
в. Седмичен законник
бр. 5, 5 - 11 февруари 2018 г.


Размер на платения годишен отпуск при изтекло решение на ТЕЛК

Отговаря Гошо МУШКАРОВ - д-р по икономика

   Служител с телково решение се пенсионира през 2015 г. и продължава да работи. Решението изтича през 2017 г. Има ли право на допълнителни 6 дни платен отпуск, след като получава и пенсия, и заплата?

   В съответствие с чл. 319 от ...

ВАЖНО! Поради огромният интерес към семинара, местата за 15, 16 и 22 май се запълниха.Обявяваме четвърта дата за провеждане - 27 юни (сряда)
на СПЕЦИАЛИЗИРАНИЯТ СЕМИНАР:
GDPR за счетоводители
Лектор: адв. д-р Ирена Георгиева
Дата и място: 27 юни 2018 г., София
Тема: Основни проблеми на съответствието на счетоводната дейност и услуги с GDPR
Участие на място | Пълен видеозапис