начало > в. Седмичен законник > 2018 > бр. 7, 19 - 25 февруари 2018 г. > Зачитане на времето за обучение в ц...
в. Седмичен законник
бр. 7, 19 - 25 февруари 2018 г.

Зачитане на времето за обучение в център за възрастни

Отговаря Гошо МУШКАРОВ - д-р по икономика

   Зачита ли се за трудов и за осигурителен стаж времето на обучение на възрастни в център за обучение? Ако се зачита, кой и как го удостоверява?

   В съответствие с чл. 354, ал. 1, т. 7 от КТ за трудов стаж се признава и времето, п...

 
Този материал е достъпен за абонатите на
в. Седмичен законник
бр. 7, 19 - 25 февруари 2018 г.

Ако вече сте наш абонат, моля,
въведете Вашата парола за достъп:


За да четете този и всички останали наши материали,
разгледайте вариантите ни за
АБОНАМЕНТ


Списание

Български
законник


Вестник
Седмичен
законник

Вестник
Главен
счетоводител

Счетоводна
система

Експертис