начало > сп. Български законник > 2018 > бр. 6, Юни 2018 г. > Задълженията за публикуване на отче...
сп. Български законник
бр. 6, Юни 2018 г.

Задълженията за публикуване на отчети не се отнасят за предприятия, които не са осъществявали дейност през отчетния период

Отговаря доц. д-р Али ВЕЙСЕЛ - регистриран одитор

   Въпрос: Какви са точните стъпки за обявяване на ГФО от дружество, което не е извършвало дейност за 2017 г.: Къде? Докога? Как?

   Отговор: Съгласно чл. 38, ал. 9, т. 2 от Закона за счетоводството задълженията за публикуване на от...

 
Този материал е достъпен за абонатите на
сп. Български законник
бр. 6, Юни 2018 г.

Ако вече сте наш абонат, моля,
въведете Вашата парола за достъп:


За да четете този и всички останали наши материали,
разгледайте вариантите ни за
АБОНАМЕНТ

Български
законник


Седмичен
законник


Главен
счетоводител


Експертис