начало > сп. Български законник > 2018 > бр. 11, Ноември 2018 г. > Минимален стаж при обезщетение за б...
сп. Български законник
бр. 11, Ноември 2018 г.

Минимален стаж при обезщетение за бременност и раждане

Отговаря Аспасия ПЕТКОВА – експерт по осигуряване

   Въпрос: При болнични за обезщетение за бременност и раждане колко стаж е необходимо да има майката? Трябва ли да има 6 месеца преди първия болничен?

   Отговор: Съгласно чл. 40 от Кодекса за социално осигуряване осигурените лица ...

За да четете този материал, моля, въведете Вашата парола за достъп:

Ако не сте наш абонат, разгледайте вариантите за АБОНАМЕНТ.