начало > в. Главен счетоводител > 2020 > бр. 11, 1 - 15 юни 2020 г. > Платен ученически отпуск
в. Главен счетоводител
бр. 11, 1 - 15 юни 2020 г.

Платен ученически отпуск

експерти от МТСП

   Ва сайта на МТСП експерти от МТСП отговарят на въпроса: Следва ли да се сключи договор на основание чл.234 от КТ със служител, който учи висше образование, за да ползва платен ученически отпуск?

   Съгласно чл. 169, ал. 1 от Коде...

 
Този материал е достъпен за абонатите на
в. Главен счетоводител
бр. 11, 1 - 15 юни 2020 г.

Ако вече сте наш абонат, моля,
въведете Вашата парола за достъп:


За да четете този и всички останали наши материали,
разгледайте вариантите ни за
АБОНАМЕНТ

Български
законник


Седмичен
законник


Главен
счетоводител


Експертис