начало > сп. Български законник > 2021 > бр. 11 от 2021 г. > Облагане с ДДС продажбата на десерт...
сп. Български законник
бр. 11 от 2021 г.

Облагане с ДДС продажбата на десертно грозде

Отговаря Ганка ПЕТРОВА – данъчен експерт в НАП

   Въпрос: Фирмата е регистрирана като земеделски производител. Имаме десертни лозя и ни предстои продажба на десертно грозде. По ЗДДС тази продажба облагаема ли е и с колко процента?
Отговор: Съгласно разпоредбата на чл. 2, т. 1 от ЗДДС с данък в...

 
Този материал е достъпен за абонатите на
сп. Български законник
бр. 11 от 2021 г.

Ако вече сте наш абонат, моля,
въведете Вашата парола за достъп:


За да четете този и всички останали наши материали,
разгледайте вариантите ни за
АБОНАМЕНТ


Списание

Български
законник


Вестник
Седмичен
законник

Вестник
Главен
счетоводител

Счетоводна
система

Експертис